رده محصول

بهترین قیمت بالا سیستم عامل فشار ورقه ورقه ورقه شدن پنل

BOKA سری پانل های دیوار ساده رنگ و رنگ چوب مجموع 1200 رنگ برای شما را به ایجاد یک طراحی شیک و امن از فضای محدود ارائه می کنند.

ارسال درخواستچت کن

جزئیات محصول

بهترین قیمت سیستم عامل فشار ورقه ورقه ورقه شدن پنل


ویژگی های محصول

1 ویژگی های عملکرد - ضد باکتری ضد کپک:

BOKA HPL سیستم پانل دیوار با استفاده از worldand #39; پیشرفته ترین فن آوری، که طولانی مدت است، امن، کارآمد، broad-spectrum عالی ضد باکتری و ضد کپک تابع .of اشريشياكلي، استافيلوكوكوس اورئوس، داشتند، کاندیدا آلبیکانس و سایر باکتری های شایع آنتی باکتریال نرخ بیش از 90 ٪ یا بیشتر، دریافت مواد ضد باکتری صنعت و مشتریان تصویب

2 با دوام:

BOKA HPL سیستم پانل دیوار انتخاب شده در صفحه حرفه ای سخت به اطمینان حاصل شود که مقاومت به ضربه، مقاومت در برابر خراش، مقاومت در برابر رطوبت می تواند بسیاری از برتری پوشیدن; پارچه مرطوب عمومی خاک می تواند مورد استفاده قرار گیرد برای تمیز کردن مواد شوینده و یا مواد شوینده را می توان تمیز.

3 استفاده می شود:

سیستم پانل دیوار BOKA HPL می تواند مجمع مکرر به استفاده و یا هیئت مدیره کامل به استفاده از،

4 مناسب برای تنظیم خط برقی

BOKA HPL دیوار پانل سیستم ساختار داخلی به منظور تسهیل کمکی خط لوله نمی مجبور به مبارزه با دیوار تعبیه شده، خط لوله نگهداری آسان جایگزین;


مشخصات محصول

1 اندازه:

1220 × 2440 میلیمتر (4 × 8 و #39؛)

1220 × 3050 mm (4 × 10 و #39؛)

هر اندازه و ضخامت می تواند سفارشی برای دیدار با نیازهای مختلف.

2، ضخامت:

متعارف ضخامت: 4mm 8mm 10 میلی متر، 12 میلی متر;

هر اندازه و ضخامت می تواند سفارشی برای دیدار با نیازهای مختلف.

3 رنگ محصول

BOKA سری پانل های دیوار ساده رنگ و رنگ چوب مجموع 1200 رنگ برای شما را به ایجاد یک طراحی شیک و امن از فضای محدود ارائه می کنند.


دامنه کاربرد

ساختمان و ساختمان های صنعتی و ساختمانی و ساختمان خاص در ویژه هتل ها، بیمارستان ها، ادارات کلوپها KTV مدارس کودکستان ایستگاه راه آهن مترو فرودگاه ورزشگاه، و غیره برای استفاده طولانی مدت از ابزارهای ضد باکتری و پیشگیری از آتش سوزی و حفاظت از محیط زیست به مناسبت تقاضا بالاتر.

اگر شما به دنبال بهترین قیمت سیستم عامل فشار ورقه ورقه ورقه شدن صفحه BOKA باید بهترین انتخاب شما باشد. به عنوان یکی از تولید کنندگان پیشرو و تامین کنندگان در چین، کارخانه ما قابلیت های زیادی در این زمینه است. خوش آمدید به خرید محصولات کم قیمت و لیست قیمت با ما را بررسی کنید.

Hot Tags: بهترین قیمت سیستم عامل فشار لمینیت ورق پانل چین کارخانه تولید کنندگان تامین کنندگان لیست قیمت، قیمت پایین

یک جفت: فروش مواد شیمیایی آزمایشگاهی آزمایشگاه کار نیمکت با کابینت های دیواری آزمایشگاه بعدی: قیمت کارخانه استفاده ایمنی قابل اشتعال کابینه شرایط 30 دختر

محصولات مرتبط

پرس و جو