رده محصول

ورقه های تزئینی برای تولید کمد

BOKA ورقه ورقه شدن هیئت برای بالا ضد باکتری مورد نیاز اداره که زمینه های پزشکی کاربرد مهم هیئت مدیره ورقه ورقه شدن است طراحی شده است.

ارسال درخواستچت کن

جزئیات محصول

ورقه های تزئینی برای تولید کمد

با توجه به مبلمان بیمارستان و #39؛ s مواد آن شرایط ویژه، نیاز به خرید با خواص ضد مواد، بلکه با مقاوم در برابر آتش، مقاوم در برابر رطوبت، مقاوم تابش آنتی استاتیک و سایر ویژگی های.

BOKA ورقه ورقه شدن هیئت برای بالا ضد باکتری مورد نیاز اداره که زمینه های پزشکی کاربرد مهم هیئت مدیره ورقه ورقه شدن است طراحی شده است. گروه پزشکی از جریان های بزرگ، غلظت بیمار، باکتری ها، ویروس ها و دیگر پرورش آسان و اشاعه اتاق عمل بيمارستان، بخش های مختلف از مبلمان در ضد باکتری خاص مورد نیاز است، دولت مواد مبلمان پزشکی بخش الزامات سختگیرانه تر.


ویژگی های

1، مقاومت به ضربه;

2، ضد آب، مقاوم در برابر زنگ زدگی.

3 ضد آب و مقاوم.

4، نه تولید قالب هیچ بوی;

5 آسان برای تمیز کردن و نگهداری;

6 دوام;

7، انعطاف پذیری طراحی;

8 رنگارنگ.

اگر شما به دنبال ورقه تزئینی برای تولید کمد BOKA باید بهترین انتخاب شما باشد. به عنوان یکی از تولید کنندگان پیشرو و تامین کنندگان در چین، کارخانه ما قابلیت های زیادی در این زمینه است. خوش آمدید به خرید محصولات کم قیمت و لیست قیمت با ما را بررسی کنید.

Hot Tags: ورقه های تزئینی برای کمد تولید چین کارخانه تولید کنندگان تامین کنندگان لیست قیمت، قیمت پایین

یک جفت: مدرسه دود آزمایشگاهی هود قیمت برای تولید کنندگان مواد شیمیایی بعدی: کابینت نسوز قابل اشتعال انبار مواد شیمیایی آزمایشگاهی استفاده

محصولات مرتبط

پرس و جو